ANASAYFA / KURUMSAL /
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

GLOBAL EKSPRES
Lojistik hizmetleriniz için çözüm odaklı yaklaşım!

Global Ekspres olarak deneyimimiz, uzman ve profesyonel ekibimiz, lojistik yatırımlarımız, geniş bağlantılarımız, teknolojik altyapımız, sürdürülebilirlik stratejimiz, ar-ge çalışmalarımız, çevreye verdiğimiz önem, temel değerlerimiz kapsamında sorumlulukla hizmet sunuyoruz… Lojistik hizmetlerimizi başından sonuna kadar güven ilişkisi içerisinde, titizlik ve ekip çalışması ile sonuç odaklı olarak sürdürüyoruz.

İlk andan itibaren müşterilerimiz hedefleri doğrultusunda stratejik planlamalar yaparak sorunsuz ve kusursuz hizmet vermek amacıyla risk almadan yol haritamızı oluşturuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel hedef ve isteklerini karşılamanın yanı sıra bölgelerdeki güvenlik ve arazi zorluklarını aşarak tecrübemiz sayesinde yükünüzü güvenle taşıyoruz. Tüm süreçler hakkında müşterilerimizi bilgilendiriyor, hızlı aksiyon almamız gereken zamanlar için önceden hazırladığımız eylem planlarımızı kullanıyoruz.

Müşterilerimize en iyi hizmeti vererek avantaj ve rekabet fırsatı sunuyor, katma değerli hizmetlerimiz ile bizden kapsamlı destek almalarını sağlıyoruz.
Lojistik sektöründe, ulusal ve uluslararası alanlarda gelişerek, teknolojinin sağladığı olanakları kullanarak, çok yönlü lojistik modelini benimseyerek, lider bir kurum ve örnek alınan bir dünya markası olmak.
Sektöründe etkin, hızlı, güvenli taşımacılık için politikalar geliştirerek hizmet sunmak amacıyla müşteri isteklerine odaklı, özel çözümler sunabilen, çalışan ve müşteri memnuniyetini önemseyen, hizmette kalite standartlarına uyumlu, global iş modellerini ve teknolojik gelişimleri yakından takip eden, verimlilik esaslarına gözeten, müşterilerine katma değerli hizmetler sunmak amacıyla sürekli gelişen, güçlü bir lojistik firmasıyız.
PROFESYONEL HİZMET ANLAYIŞI
KOŞULSUZ HİZMET ANLAYIŞIMIZ
Daha hızlı, daha güvenli, daha avantajlı taşımacılık…
Lojistikte yaratıcı, ihtiyaca özel çözümlerimiz ile koşulsuz hizmet anlayışını prensip edindik. Müşterilerimizin şimdiki ve gelecekteki gereksinimlerini anlamak ve bunları karşılamak için hizmet sunuyoruz.

Tam zamanında, tam yerine teslimat…
Karayolu taşımacılığından sigortalamaya, otomotivden sağlık ve ilaç taşımacılığına dünya standartlarında hizmet veriyor, yükünüzü tam zamanında, tam yerine ulaştırıyoruz.
%100 Çözüm
%100 Güven
%100 Avantaj
%100 Müşteri Memnuniyeti